Мистецтво не лише для галерей та музеїв.
Воно має жити і дихати серед людей, які його цінують. Наша мета — зібрати на одній платформі якомога більше якісного сучасного українського мистецтва, щоб зробити його доступним для вас. Сподобався певний твір? Оформіть замовлення через кошик або зв’яжіться з нами з допомогою телефону чи ел. пошти.

Контакти

+38 067 352 58 77

wow@yoom.com.ua

© 2024 YOOM — мистецтво поруч! Всі права застережено.

Юліанна Верба

Живопис

Народилась у місті Радивилів Рівненської області. Живе і працює у Львові. Закінчила Національний університет «Львівська політехніка», Інститут архітектури, кафедра дизайну. Учасниця кількох колективних та персональної виставок.

Мисткиня про себе: «Сучасне життя в Україні підштовхує мене до створення сюрреалістичних образів, де зливаються радість і відчай, любов і гнів, природа та надприродне. Таким чином я транслюю ідею багатогранності та багатовимірності людської культури. Багатошаровість моєї авторської техніки нагадує, що кожен момент творчого процесу є важливим, як і кожен вибір у житті. Часто я руйную верхні шари твору, спонукаючи глядача проникнути глибше до свого єства, щоб знайти істинну опору всередині. Ця взаємодія на глибинному рівні і є моєю творчою місією».