Мистецтво не лише для галерей та музеїв.
Воно має жити і дихати серед людей, які його цінують. Наша мета — зібрати на одній платформі якомога більше якісного сучасного українського мистецтва, щоб зробити його доступним для вас. Сподобався певний твір? Оформіть замовлення через кошик або зв’яжіться з нами з допомогою телефону чи ел. пошти.

Контакти

+38 067 352 58 77

wow@yoom.com.ua

© 2024 YOOM — мистецтво поруч! Всі права застережено.

Софія Короткевич

Графіка, скульптура, відео, інсталяція, енвайронмент арт

Народилась в 1995 році у Львові, де живе і працює. Закінчила кафедру монументального живопису у ЛДКДУМ ім. І. Труша та художнє скло у ЛНАМ. Працює у напрямках графіки, скульптури, відео, інсталяції, енвайромент арт. Мисткиня вбачає особливу філософію в порівнянні явищ, що нас оточують в повсякденному житті, з різними процесами художньої роботи.

Серед останніх проєктів: резиденція Lublin Station за партнерства галереї Labirynt та Артсвіт (Дніпро), проєкт «Обережно Випадки»; персональна виставка «Простір: Небезпека», Дзиґа, Львів; групова виставка The Art of Resistance, MACVAC, Валенсія; експозиція творів українських митців на транспортних зупинках Німеччини, колаборація Гарелеї Невіддереш з Goethe Institut Ukraine, Goethe Institut Bonn та STRÖER; публікація в Reimagining your city, проєкт міжнародної лабораторії дизайну, а також в онлайн архіві Reflections of war проєкту 14-8-22 Гарелеї Невіддереш.

Учасниця програм мобільності для митців iPortunus (2022), Culture Moves Europe (2023), AiR zusa (2023). Пройшла курс зі створення відеодокументації Finding Light in the Darkness від America House Lviv під менторством Жанни Озірної та Валерії Сочивець (2023), а також програму кураторської резиденції від галереї «Артсвіт» у Дніпрі у співдії з Тетяною Кочубінською (2020). Проходила Школу перфомансу в класі візуальної поезії Бартоломе Феррандо (2018).