Мистецтво не лише для галерей та музеїв.
Воно має жити і дихати серед людей, які його цінують. Наша мета — зібрати на одній платформі якомога більше якісного сучасного українського мистецтва, щоб зробити його доступним для вас. Сподобався певний твір? Оформіть замовлення через кошик або зв’яжіться з нами з допомогою телефону чи ел. пошти.

Контакти

+38 067 352 58 77

wow@yoom.com.ua

© 2024 YOOM — мистецтво поруч! Всі права застережено.

Олена Штепура

Живопис

Народилася 1994 року в Ніжині Чернігівської області. У 2008 році вступила до спеціалізованої художньої школи в Києві на факультет живопису. В 2012-му — до Національної академії мистецтва та архітектури на спеціальність «Сценографія», яку закінчила, отримавши ступінь бакалавра. Надалі вступила до магістратури на кафедру живопису.

Зі студентських років брала активну участь у групових виставках та конкурсах. У 2019 році провела свою першу персональну виставку в галереї «Портал 11» у Києві, була прийнята до Спілки художників України, а через рік відбулася друга персональна виставка в Urban500 у Києві. 

У 2022 році художницю запросили на резиденцію Halle4 (Австрія), після цього була виставка у Відні, а потім резиденція в Гамбурзі, яка також завершилася виставкою. У 2023 році — резиденції в Польщі та Німеччині. Наразі живе і працює за кордоном.