Мистецтво не лише для галерей та музеїв.
Воно має жити і дихати серед людей, які його цінують. Наша мета — зібрати на одній платформі якомога більше якісного сучасного українського мистецтва, щоб зробити його доступним для вас. Сподобався певний твір? Оформіть замовлення через кошик або зв’яжіться з нами з допомогою телефону чи ел. пошти.

Контакти

+38 067 352 58 77

wow@yoom.com.ua

© 2024 YOOM — мистецтво поруч! Всі права застережено.

Олександра Онищенко

Живопис, графіка

Народилась у 1995 році в місті Коростень, наразі живе в Києві, на Подолі. Створює трансформаційне мистецтво. Працює з різними матеріалами: акрил, текстурна паста, чорнила, кава. Олександра не має художньої освіти, а свою улюблену техніку запозичила з мехенді, адже майже 5 років малювала хною. В основі цієї техніки конуси, залиті акрилом. Таким роботам притаманні багатошаровість, деталізованість, об'ємність і затратність по часу.

Олексадра працює не з зовнішніми темами/подіями, а саме зі своїми реакціями на них, відчуттями, емоціями, страхами. Натхнення й матеріал для своєї творчості знаходить в терапії. Кожна робота відповідає окремій темі/процесу. Спочатку мисткиня проживає все сама, а вже згодом дає цьому форму на полотні з допомогою кольорів, текстур, форм та елементів.