Мистецтво не лише для галерей та музеїв.
Воно має жити і дихати серед людей, які його цінують. Наша мета — зібрати на одній платформі якомога більше якісного сучасного українського мистецтва, щоб зробити його доступним для вас. Сподобався певний твір? Оформіть замовлення через кошик або зв’яжіться з нами з допомогою телефону чи ел. пошти.

Контакти

+38 067 352 58 77

wow@yoom.com.ua

© 2024 YOOM — мистецтво поруч! Всі права застережено.

Оксана Радкевич

Живопис

Народилася 4 вересня 1987 року. Закінчила Львівську національну академію мистецтв (відділ живопису, клас-майстерня А. Максименка). Пройшла клас сценографії Н. Руденко-Краєвської. З 2011 року створює сценографію для різних театрів України та Європи. Є членкинею спілки Театральних діячів України. Брала участь у багатьох українських і міжнародних виставкових проєктах. В 2022 році отримала стипендію для митців від Міністерства культури Австрії, протягом року перебувала в місті Інзбрук, де працювала над проєктом «Псалми». Живе і працює у Львові.

Мисткиня про себе: «Мої роботи — це медитація, що допомагає зосередитися на тиші, в якій відкривається дорога до себе. Через зіставлення протилежностей народжується істина; крик через тишу, повнота через порожнечу, колір через знебарвлення. Я хочу поговорити про пустоту, яка є вихідною умовою нашого життя, протягом якого ми заповнюємо цей простір. Істина всередині нас стає візуальним індикатором, що формує візуальну форму».