Мистецтво не лише для галерей та музеїв.
Воно має жити і дихати серед людей, які його цінують. Наша мета — зібрати на одній платформі якомога більше якісного сучасного українського мистецтва, щоб зробити його доступним для вас. Сподобався певний твір? Оформіть замовлення через кошик або зв’яжіться з нами з допомогою телефону чи ел. пошти.

Контакти

+38 067 352 58 77

wow@yoom.com.ua

© 2024 YOOM — мистецтво поруч! Всі права застережено.

Крістіна Отчіч-Черняк

Живопис, графіка

Українська художниця з Києва. Навчалась у ДХСШ ім. Т. Г. Шевченка, на відділенні живопису (2003-10 р.). У 2010 році вступила у НАКККІМ на спеціальність мистецтвознавець-експерт. Закінчила бакалавра у 2014 році з відзнакою, на основі цього вступила до Вроцлавського Інституту на магістратуру, на спеціальність історія мистецтва.

Крістіна займається інтелектуальним мистецтвом, розкриває філософські та екзистенційні питання, проводить власні дослідження в галузі психічного здоров’я, що й стало основною темою її робіт. Також досліджує власну особистість у мистецтві. У пошуках власної художньої мови працює в змішаній техніці, поєднуючи графічні та живописні матеріали, а також із вишивкою та дрібною пластикою.

Головна проблематика, яка піднімається в усіх серіях мисткині — гуманізм, філософія, містицизм, фемінізм. Як художній прийом використовується зображення людського тіла з емоційним або концептуальним підтекстом і зображення тварин.