Мистецтво не лише для галерей та музеїв.
Воно має жити і дихати серед людей, які його цінують. Наша мета — зібрати на одній платформі якомога більше якісного сучасного українського мистецтва, щоб зробити його доступним для вас. Сподобався певний твір? Оформіть замовлення через кошик або зв’яжіться з нами з допомогою телефону чи ел. пошти.

Контакти

+38 067 352 58 77

wow@yoom.com.ua

© 2024 YOOM — мистецтво поруч! Всі права застережено.

Єва Гольц

Фотографія

Народилася в 1994 році у Чернігові, мешкає в Києві. Працює переважно із діджитал фотографією. Навчалася на курсі концептуальної та файн-арт фотографії у школі MYPH Сергія Мельниченка. Фотографує предмети, особливо іграшки. Любить поєднувати їх у неочевидні комбінації з предметами побуту, їжею чи квітами, а потім розкладати у будинку, на вулиці чи на природі. Комбінація предметів і їх взаємодія у просторі є для Єви ключовою. Бо саме тоді відбувається те, що вона називає магією — оживання предметів. Роль мисткині полягає в тому, щоб виявити можливості й умови, за яких предмети оживають.

Фотографка про себе: «Моє підсвідоме — поводир моєї творчості. Ідеї для зйомок виникають як спалахи у будь-який момент дня. Мені буває складно одразу пояснити свій задум на рівні логіки, однак згодом я часто розумію, про що мої роботи. Мої фотографії алегоричні, тому їх не завжди можна трактувати прямолінійно».