Мистецтво не лише для галерей та музеїв.
Воно має жити і дихати серед людей, які його цінують. Наша мета — зібрати на одній платформі якомога більше якісного сучасного українського мистецтва, щоб зробити його доступним для вас. Сподобався певний твір? Оформіть замовлення через кошик або зв’яжіться з нами з допомогою телефону чи ел. пошти.

Контакти

+38 067 352 58 77

wow@yoom.com.ua

© 2024 YOOM — мистецтво поруч! Всі права застережено.

Дарина Рута

Олійний, акриловий живопис

Народилась в місті Монастирище в центральній частині України (Черкаська область) у 1999 році. Закінчила Київську державну академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, спеціальність графічний дизайн (бакалавр) та спеціальність образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (магістр).

Працює в таких техніках, як акриловий та олійний живопис. Для творів характерне поєднання колажу, орнаменту, декоративних людських фігур і геометричних елементів. Досліджує тему національної вишивки та відтворює її на полотнах, осучаснюючи й додаючи власного декоративного стилю. Також створює імпресіоністичні пленерні етюди сіл та міст, історичних архітектурних споруд.

Брала участь у групових виставках у містах Києві, Вінниці, Чернівцях. Була учасником фіналу «Кращий художник 2021», отримала медаль «За служіння мистецтву» в Україні.