Мистецтво не лише для галерей та музеїв.
Воно має жити і дихати серед людей, які його цінують. Наша мета — зібрати на одній платформі якомога більше якісного сучасного українського мистецтва, щоб зробити його доступним для вас. Сподобався певний твір? Оформіть замовлення через кошик або зв’яжіться з нами з допомогою телефону чи ел. пошти.

Контакти

+38 067 352 58 77

wow@yoom.com.ua

© 2024 YOOM — мистецтво поруч! Всі права застережено.

Дара Шолох

Живопис, графіка

Народилась у Донецьку в 2005 році. Проживає у Києві. В 2023 році розпочала навчання у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука за спеціальністю «Монументальний та станковий живопис».

На творчість авторки вплинуло неодноразове переселення з одного міста до іншого, що змусило її задумуватися над темами переселення і втрати дому. Роботи Дари є рефлексією і розповідають про особисті теми, які водночас знайомі кожному: дорослішання, дім, сприйняття людини та її емоцій у світі, який кудись стрімко поспішає. 

Використовуючи прості образи та торкаючись зрозумілих почуттів, авторка намагається достукатись до серця кожного глядача. Переважно працює з графікою, але також експериментує з новими медіа.