Мистецтво не лише для галерей та музеїв.
Воно має жити і дихати серед людей, які його цінують. Наша мета — зібрати на одній платформі якомога більше якісного сучасного українського мистецтва, щоб зробити його доступним для вас. Сподобався певний твір? Оформіть замовлення через кошик або зв’яжіться з нами з допомогою телефону чи ел. пошти.

Контакти

+38 067 352 58 77

wow@yoom.com.ua

© 2024 YOOM — мистецтво поруч! Всі права застережено.

Адріана Телегус

Живопис

Народилась у Львові в 1992 році. Художньої освіти не має, адже навчалась у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на філологічному факультеті. На початку повномасштабного вторгнення Адріана відчула бажання творити щось своїми руками. І перше, що трапилось під руки, був скетчбук та олівець. Тоді й почався її творчий шлях.

Адріана малює тварин. Чому саме їх? Тварини приносять в наше життя світло та радість. Вони чисті душі, шо й відображається в творчості художниці. Мисткиня намагається передати все тепло та радість, яке вони приносять. Більшість тварин-моделей на її картинах з притулків. Цим Адріана бажає спонукати людей брати звідти тварин. Власники тварин рідше страждають від депресії. Так ви зможете не лише подарувати дім улюбленцю, а й, найімовірніше, врятувати тварині життя.

Роботи Андріани стилізовані й іноді набувають абстрактних форм. Відчуйте цю гру штрихів, барв, розмаїття форм та експериментів в кожній роботі художниці.